Walkowery z Kolejarzem25.01.2022r.
Bez gry wywalczyli awans do do finałowej czwórki zawodnicy MKS-u Debrzno biorący udział w lidze halowej w Rychnowach. W poniedziałkowe późne popołudnie 24 stycznia Czerwono-Niebiescy udali się na mecze do obiektu przy szkole w podczłuchowskiej miejscowości i... nie zastali rywali.

Przeciwnikiem emkaesiaków miał być Kolejarz Wierzchowo, jednak znajdująca się na przedostatnim miejscu rozgrywek drużyna nie informując nikogo o absencji, nie stawiła się na spotkania. Cóż, dopisaliśmy do dorobku naszego zespołu sześć mało satysfakcjonujących oczek za walkowery (po 5:0) i w ten sposób wiemy już na pewno, że 30 stycznia MKS zagra wśród czterech najlepszych ekip sezonu o główne trofeum.

O programie gier poinformujemy wkrótce, po środowych (26 stycznia) konfrontacjach pozostałych teamów, które definitywnie zakończą fazę zasadniczą i wówczas ukształtuje się klasyfikacja rzutująca na kolejność potyczek czołowego kwartetu.