Bilans rundy jesiennej (3) - juniorzy E213.01.2022r.
W trzeciej części cyklu oceniającego rundę jesienną w wykonaniu drużyny MKS-u zajmiemy się rocznikiem 2012, a więc juniorami E2. To zespół prowadzony przez Norberta Muchę, który grał w turniejach orlikowych z JFA Przechlewo, Piastem Człuchów, Kolejarzem Chojnice i Czarnymi Czarne.

Czerwono-niebiescy uplasowali się na czwartej pozycji w tabeli, a trener dał szansę występu w trzech imprezach mistrzowskich piętnastu zawodnikom, z czego tylko troje (Jan Bielecki, Szymon Kaczyński i Lena Wegner) wzięło udział we wszystkich zawodach. Kadra drużyny była liczna, ale dość niestabilna, a oprócz tych, którzy zaliczyli występy w lidze zgłoszonych do związku mamy jeszcze sześcioro piłkarzy, z czego połowa z tej grupy (Filip Dziubiński, Jan Markiewicz i Marcelina Obarzanek) uczestniczyła w zmaganiach młodszego rocznika, czyli juniorów F1.

Wśród strzelców nie było szczególnie wybijających się osób, a na czele listy znajdują się Hubert Dunikowski i Lena Wegner. Oboje zdobyli po trzy bramki.

Na ziemi słupskiej w tej kategorii w I rundzie grały 22 drużyny podzielone na pięć grup. Oczekujemy na postanowienia dotyczące rundy wiosennej i nowych (lub starych, w zależności od decyzji) rywali debrzeńskiej ekipy.

Razem: 3 turnieje, 12 meczów, 2 zwycięstwa, 3 remisy, 7 porażek, 9 punktów, bramki 13-25

Turnieje:
Jan Bielecki 3, Szymon Kaczyński 3, Lena Wegner 3, Wojciech Laskowski 2, Nikodem Lisowski 2, Szymon Ogierman 2, Franciszek Osięglewski 2, Wiktor Wasyłyk 2, Zuzanna Żłobecka 2, Hubert Dunikowski 1, Wiktoria Jarosz 1, Lena Kiestrzyn 1, Wojciech Kudrelik 1, Jakub Lemańczyk 1, Martyna Nagibor 1

Nie grali:
Jakub Bańczyk, Filip Dziubiński, Hubert Kosecki, Jan Markiewicz, Marcelina Obarzanek, Daniel Szczepanik

Gole:
3- Hubert Dunikowski i Lena Wegner, 2- Jan Bielecki, 1- Szymon Kaczyński, Jakub Lemańczyk, Nikodem Lisowski i Franciszek Osięglewski + 1 bramka samobójcza