Bilans rundy jesiennej (2) - juniorzy F106.01.2022r.
Drugą drużyną, której jesienne występy ocenimy na naszej stronie internetowej, jest ta skupiająca nominalnie zawodników z rocznika 2013. Podobnie jak rok młodsi piłkarze ta ekipa jest szkolona przez Krzysztofa Dudzica i pokazała się z dobrej strony w rywalizacji turniejowej, ustępując pola jedynie Kolejarzowi Chojnice.

Spośród jedenastu piłkarzy grających w imprezach o punkty aż siedmioro występowało też z powodzeniem w teamie rocznika 2014, a dzięki grze w omawianej dziś, czyli starszej kategorii młodzi futboliści zyskiwali dodatkowe doświadczenie. W meczach z udziałem tej drużyny nie padało tak wiele goli jak w juniorach F2, stąd i dorobek najskuteczniejszego strzelca (identycznie jak w tamtych rozgrywkach okazał się nim Wiktor Wasyłyk) jest tutaj dużo skromniejszy.

Ogółem do imprez mistrzowskich zgłosiliśmy 17 osób, z czego pięcioro zawodników nie zaistniało w lidze (w przypadku Szymona Kaczyńskiego, Leny Kiestrzyn i Wojciecha Kudrelika dotyczy to tej kategorii, bo w starszej grali), a poza tym Filip Nylec został we wrześniu wypożyczony do Lidera Rychnowy.

Rywalizacja w podokręgu słupskim w juniorach F1 toczyła się w pięciu grupach, razem uczestniczyło w niej 19 klubów. Jak będą wyglądały zmagania w II rundzie przekonamy się wkrótce, na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na komunikat związku w tej sprawie.

Razem: 3 turnieje, 9 meczów, 5 zwycięstw, 2 remisy, 2 porażki, 17 punktów, bramki 13-5

Turnieje:
Aleksander Jarosz 3, Maksymilian Ogierman 3, Szymon Ogierman 3, Iwo Traczyk 3, Iga Wegner 3, Lena Wegner 3, Filip Dziubiński 2, Wojciech Obarzanek 2, Wiktor Wasyłyk 2, Jan Markiewicz 1, Marcelina Obarzanek 1

Nie grali:
Szymon Kaczyński, Lena Kiestrzyn, Hubert Kosecki, Wojciech Kudrelik, Filip Nylec (wypożyczony do Lidera Rychnowy), Daniel Szczepanik

Gole:
5- Wiktor Wasyłyk, 3- Iwo Traczyk, 1- Wojciech Obarzanek i Maksymilian Ogierman + 3 "bramki" wynikające z walkowera