AKTUALNOŚCI
Turnieje w Chojnicach z trzema naszymi drużynami 05.01.2022r.
Dziecięca Gala Piłkarska "Dumni z Natury" to cykl halowych zawodów, które w tym tygodniu organizuje Chojniczanka Chojnice. Impreza odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Huberta Wagnera 1 w dniach 6, 8 i 9 stycznia (we wszystkich przypadkach w godz.10.00-16.00), a przeznaczona jest kolejno dla zespołów z roczników 2013, 2012 oraz 2014. W każdej części przedsięwzięcia zobaczymy reprezentantów Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno.

Jako pierwsi przystąpią do gry futboliści z rocznika 2013, czyli juniorzy F1, trenowani przez Krzysztofa Dudzica. Czerwono-Niebiescy zmierzą się jutro w grupie B z Chojniczanką II Chojnice, Kolejarzem Chojnice i KP Starogard Gdański. W pierwszej znalazły się z kolei ekipy Chojniczanki, Kolejarza II, U-2 Bytów i Brdy Rytel. Dwie czołowe drużyny wstępnej fazy zagrają potem o lokaty 1-4, a pozostali o miejsca 5-8.

Identycznie sformatowano rozgrywki w dwóch pozostałych kategoriach. W sobotę 8 stycznia czeka nas rywalizacja juniorów E2 (rocznik 2012). Emkaesiacy prowadzeni przez Norberta Muchę znaleźli się w grupie B wraz z Chojniczanką II, Chemikiem Bydgoszcz i Kolejarzem, w grupie A natomiast zobaczymy Chojniczankę, Chemik II, Zawiszę Bydgoszcz i Brdę Rytel.

Niedziela 9 stycznia dedykowana jest juniorom F2, a więc rocznikowi 2014. Debrznianie szkoleni przez K. Dudzica skonfrontują się w grupie B z Chojniczanką II, Kolejarzem i Tucholanką Tuchola, a w pierwszej zetkną się Chojniczanka, Kolejarz II, JFA Przechlewo i Brda Rytel.

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::