Dodatkowe spotkanie z Borowiakiem28.12.2021r.
17 grudnia opublikowaliśmy program meczów towarzyskich drużyny seniorów MKS-u Debrzno, które rozegramy przed wznowieniem rywalizacji ligowej, czyli w styczniu i lutym. Wtedy zawierała sześć potyczek, a dzisiaj uzupełniamy ją o jeszcze jedną konfrontację, która odbędzie się nietypowo, bo w środku tygodnia.

Będzie to dokładnie 23 lutego 2022 r. (środa) o godz.20.00, a przeciwnik Czerwono-Niebieskich to beniaminek IV ligi Borowiak Czersk. Z czerszczanami zmierzymy się na boisku "Modrak" w Chojnicach. Wprawdzie informowaliśmy o trwającym remoncie tego obiektu i braku pewności co do jego dostępności zimą, lecz wiele wskazuje na to, iż za kilka tygodni zostanie otwarty dla piłkarzy, a co za tym idzie "kontrolka" z Borowiakiem w tym miejscu stanie się realna.