Zawisza przekazał "czerwoną latarnię" Wybrzeżu05.12.2021r.
Dzisiaj o godz.13.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ustce spotkały się w meczu klasy okręgowej seniorów dwa najsłabsze zespoły rundy jesiennej. Wybrzeże Objazda w zaległej potyczce podejmowało Zawiszę Borzytuchom, a więc konfrontowały się przedostatnia drużyna tabeli z... outsiderem.

Minimalnie skuteczniejsi (3:2) okazali się goście, którzy dzięki temu zwycięstwu (przerwana seria pięciu porażek) opuścili końcową lokatę w zestawieniu. Wylądowali na niej piłkarze z Objazdy, którzy za cztery dni, w czwartek 9 grudnia o godz.19.00 (również na syntetycznej murawie w nadmorskiej miejscowości), będą mieli ponownie szansę dźwignąć się w górę klasyfikacji. Czeka ich jednak piekielnie trudne zadanie, bowiem zagrają z okupującym obecnie trzecie miejsce i mającym czwartoligowe aspiracje Startem Miastko. To spotkanie definitywnie zamknie rok 2021 w podokręgu słupskim.