Wiktor Wrzeszcz w "Kotle Czarownic"17.11.2021r.
Duże wyróżnienie spotkało zawodnika drużyny juniorów B1 MKS-u Debrzno Wiktora Wrzeszcza. Mieszkaniec Lipki, od ponad czterech lat (debiut ligowy 23 kwietnia 2017 r. na turnieju w Przechlewie) z powodzeniem reprezentujący czerwono-niebieskie barwy, trenujący dotąd głównie pod okiem Pawła Władyczaka, a od lata 2021 roku Norberta Muchy, otrzymał powołanie do reprezentacji Polish Soccer Skills na trwający sezon. Jego oficjalna inauguracja z delikatnym opóźnieniem (nie udało się to w stolicy w październiku) odbyła się w Chorzowie na słynnym, legendarnym Stadionie Śląskim.

Wiktor w przeszłości uczestniczył w czterech obozach PSS (dwukrotnie w Wałczu, a ponadto w Licheniu i Ustroniu Morskim), gdzie pokazał się z bardzo korzystnej strony, co zaowocowało powołaniem do kadry tego projektu U-15 (urodzeni w 2007 r.). Wczoraj miał okazję wspólnie z m.in. 20 piłkarzami swojego rocznika uczestniczyć w uroczystym spotkaniu, treningu, grze kontrolnej, testach motorycznych, a także zajęciach z psychologiem sportu.

Gratulacje dla młodego futbolisty, dbających o jego rozwój Rodziców i wszystkich szkoleniowców, którzy pracowali i pracują z nim na co dzień! Teraz przed Wiktorem styczniowe zgrupowanie PSS w Cetniewie, a później bardzo prawdopodobny wyjazd zagraniczny i mecze towarzyskie z drużynami z innych państw wiosną 2022 roku.

Dodajmy, że kilka lat temu podobny splendor spotkał innego zawodnika grającego wówczas w MKS-ie, czyli Maksymiliana Czyżykowskiego, który obecnie przywdziewa koszulkę Chojniczanki Chojnice.