Pingpongowe derby dopiero 6 listopada 28.10.2021r.
Zupełnie inaczej niż to przewidywał terminarz rozgrywek IV ligi tenisa stołowego odbędzie się mecz czwartej serii sezonu 2021/2022 pomiędzy MKS-em Debrzno i C.S.T. Czarne. Początkowo tę konfrontację planowano na 30 października, jednak kluby porozumiały się (za przyzwoleniem Pomorskiego WZTS-u) co do nowej daty derbowej potyczki.

Zawodnicy spotkają się siedem dni później, czyli w sobotę 6 listopada o dość nietypowej, bo bardzo wczesnej godzinie 9.00. Faworytem meczu będą z pewnością goście, którzy zgromadzili dotąd pięć oczek podczas, gdy emkaesiacy tylko jedno, ale mimo to my tradycyjnie liczymy na zaciętą rywalizację i dobrą postawę czerwono-niebieskich. Zapraszamy kibiców do szkolnej hali przy ul. Królewskiej 8!