Pracowite dni emkaesiaków13.10.2021r.
Zbliża się gorący okres dla sporej grupy zawodników reprezentujących czerwono-niebieskie barwy. W ciągu czterech dni (od 15 do 18 października) aż sześć drużyn MKS-u Debrzno rozegra mecze lub turnieje o ligowe punkty. Kibice będą mogli emocjonować się występami zarówno bardzo młodych piłkarzy, jak i seniorów, w tym ostatnim przypadku nawet w dwóch dyscyplinach sportu.

Prześledźmy co nas czeka w tym czasie. Zaczniemy od wyjazdowej konfrontacji w okręgówce juniorów B1 z Bytovią Bytów. To spotkanie odbędzie się w piątek 15 października o godz.18.00. Sobota to aż trzy wydarzenia. Na wstępie dwa turnieje mistrzowskie, juniorów E1 (rocznik 2011 i młodsi) w Dębnicy oraz juniorów F2 (rocznik 2014 i młodsi) w Przechlewie. Obydwie imprezy zaczną się o godz.10.00. Z kolei o 13.00 w Niepoględziu rozpoczną swój mecz z Doliną Gałąźnia Wielka juniorzy C2 (rocznik 2008 i młodsi).

Ten sam rywal stanie na drodze debrzeńskiego zespołu seniorów, a jedno z najciekawszych spotkań jedenastej serii klasy okręgowej przewidziano na niedzielę 17 października o godz.15.00 na Stadionie Miejskim. Całość planu gier na najbliższe dni zwieńczy potyczka w IV lidze tenisa stołowego, w której MKS podejmie w hali Szkoły Podstawowej w poniedziałek 18 października o godz.18.00 Wikinga Rychnowy.