Rocznik 2011 sparował ze Spartą 11.10.2021r.
W sobotę 9 października przed południem zespół juniorów E1 (rocznik 2011 i młodsi) na "Orliku" przy Stadionie Miejskim rozegrał towarzyski mecz ze złotowską Spartą. W tym pożytecznym sprawdzianie ze strony czerwono-niebieskich uczestniczyli: Jan Bielecki, Wojciech Laskowski, Jakub Lemańczyk, Nikodem Lisowski, Antoni Litwiniuk, Martyna Nagibor, Szymon Ogierman, Franciszek Osięglewski, Daniel Urban, Lena Wegner i Zuzanna Żłobecka.

Podopieczni Norberta Muchy zaliczyli 60-minutową kontrolną grę, w której zawodnicy obydwu ekip łącznie zdobyli 10 goli, a przypomnijmy, iż drużynę spartan prowadzi od kilku tygodni Sławomir Słonka.