Terminarzowe korekty29.09.2021r.
W planie gier drużyny juniorów B MKS-u Debrzno na rundę jesienną nastąpiły dzisiaj dwie poprawki, obydwie na wniosek naszego klubu i za zgodą drużyn rywali. Jedna z nich dotyczy potyczki wyjazdowej, druga odbywającej się na Stadionie Miejskim w Grodzie Dzika.

W ósmej serii pojedziemy do Bytowa na spotkanie z Bytovią dzień wcześniej niż ustalano, tj. w piątek 15 października. Mecz rozpocznie się o godz.18.00. Pierwotnie młodzi piłkarze mieli zagrać w sobotę 16 października o godz.11.00.

W następnej kolejce czerwono-niebiescy podejmą Czarnych Czarne i uczynią to w niedzielę 24 października o godz.10.00, a nie jak zakładano początkowo w sobotę 23 października o godz.14.00. Obydwie zmiany spowodowane są względami organizacyjnymi, a dokładnie kolizją z meczami innych zespołów emkaesiaków w omawianych terminach.