Znowu dużo bramek, MKS tym razem drugi27.09.2021r.
W drugim turnieju ligowym juniorów F2 (rocznik 2014 i młodsi) rozegranym w Debrznie najwięcej powodów do zadowolenia mieli przedstawiciele JFA Przechlewo. Najciekawszy mecz sobotnich zawodów odbył się już na ich początku, gdy najmłodsi piłkarze MKS-u mimo prowadzenia 4:1 przegrali minimalnie z JFA 4:5. Najistotniejsza była w tym spotkaniu ogromna pasja z obydwu stron i radość z gry w piłkę nożną, a o to w dużej mierze chodzi w tym wieku.

Zespół Krzysztofa Dudzica w kolejnych występach był wyraźnie lepszy od Kolejarza Chojnice i Kaszubii Studzienice. Podobnie jak w pierwszej imprezie strzelaliśmy sporo goli, a "królami polowania" okazali się Aleksander Jarosz i Wiktor Wasyłyk, którzy wygrywali pojedynki z bramkarzami aż pięciokrotnie. W drużynie czerwono-niebieskich mieliśmy jednego nowicjusza, 6-letniego Franciszka Szubera.

Trzeci i ostatni turniej w tej rundzie odbędzie się w Przechlewie w sobotę 16 października o godz.10.00.

Wyniki meczów i strzelcy goli dla MKS-u:

MKS Debrzno- JFA Przechlewo 4:5 (A. Jarosz 2, L. Wegner, W. Wasyłyk)
Kaszubia Studzienice- Kolejarz Chojnice 1:2
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 0:6 (W. Wasyłyk 3, A. Jarosz 2, Szuber)
JFA Przechlewo- Kaszubia Studzienice 4:1
MKS Debrzno- Kaszubia Studzienice 5:0 (L. Wegner, A. Jarosz, Traczyk, W. Wasyłyk, M. Ogierman)
JFA Przechlewo -Kolejarz Chojnice 5:0

MKS: A. Jarosz, W. Obarzanek, M. Ogierman, Szuber, Traczyk, W. Wasyłyk, I. Wegner, L. Wegner