LIGA TV POLSKA drugi raz w Grodzie Dzika!06.08.2021r.
Kibice, którzy mieli okazję oglądać relację na żywo na kanale YouTube z meczu rundy wiosennej poprzedniej kampanii w okręgówce seniorów, w którym 16 maja MKS Debrzno pokonał Bytovię II Bytów 5:3 z pewnością nie żałowali decyzji. Spotkanie mogło się podobać, a co najważniejsze zwyciężyli czerwono-niebiescy, wprawiając w doskonałe humory ich sympatyków, rozsianych po Polsce, a także przebywających na obczyźnie, bo i tacy śledzili transmisję. Spieszymy donieść, iż w niedzielę 8 sierpnia czeka nas powtórka, a mianowicie znany w regionie projekt LIGA TV POLSKA ponownie zawita na Stadion Miejski...

Kilka minut przed godziną 18.00 rozpocznie się przekaz na żywo, a link do niego już funkcjonuje na YouTube. Wystarczy pojutrze wpisać tam MKS Debrzno - Sokół Wyczechy, aby obejrzeć w dobrej jakości rywalizację piłkarzy. Przypomnieć warto, że majowa inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem fanów emkaesiaków, którzy licznie korzystali z tej sposobności zobaczenia swojej drużyny. Sądzimy, że identycznie stanie się teraz i fani nie mający możliwości osobistego stawienia się na obiekcie przy ul. Sportowej będą mieli pożytek z alternatywnej, atrakcyjnej formy emocjonowania się piłkarskim wydarzeniem.