Walne Zebranie MKS-u29.07.2021r.
Uwaga! Informujemy, że 12 sierpnia 2021 r. (czwartek) o godz.17.00 (II termin godz.17.15) w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie przy ul. Wojska Polskiego 2 (sala kawiarniana, parter) odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Miejskiego Klubu Sportowego Debrzno.

Jak zwykle przy tego typu okazjach serdecznie zapraszamy do udziału w obradach wszystkich zainteresowanych działalnością stowarzyszenia MKS. W ich toku podsumujemy poprzednie dwa lata w klubie, spojrzymy w przyszłość, a poza tym zgodnie z wymogami statutu zostanie dokonany wybór Zarządu i Komisji Rewizyjnej na następną kadencję. Zachęcamy do obecności i aktywnego uczestnictwa w zebraniu! Do zobaczenia!