Udane "Wakacje z Akademią"26.07.2021r.
24 adeptów futbolu pod opieką trzech trenerów pracujących na co dzień z dziećmi i młodzieżą w klubie (Krzysztof Dudzic, Dariusz Piekarski i Paweł Władyczak) wzięło udział w czwartej odsłonie projektu pod nazwą "Wakacje z Akademią". Wszystko odbywało się w dniach 19-23 lipca na Stadionie Miejskim oraz przyległym do tego obiektu "Orliku". Naturalnie głównym motywem siedmiogodzinnego, codziennego pobytu na ul. Sportowej były liczne, zróżnicowane tematycznie treningi piłkarskie, ale oczywiście to nie jedyny istotny element przedsięwzięcia realizowanego przez MKS.

Oprócz tego zawodnicy uczestniczyli m.in. w warsztatach w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, skorzystali z oferty "Kina za Rogiem", ćwiczyli z trenerem personalnym, grali w beachsoccera, unihokeja, piłkarzyki, a co najważniejsze bardzo aktywnie spędzali letni czas. Do tego doszło smaczne jedzonko z "Zielonego Bistro" plus napoje, owoce i lody. Zdecydowaną większość stanowili futboliści naszego klubu, ale mieliśmy także "rodzynki" spoza Debrzna. Wielu wróci pewnie do tej formy wypoczynku za dwanaście miesięcy, w trakcie kolejnej edycji, na którą już teraz wstępnie zapraszamy.

Lista uczestników "Wakacji z Akademią" Anno Domini 2021: Igor Beger, Wojciech Budziński, Aleks Czyżykowski, Maksymilian Czyżykowski, Franciszek Drygalski, Wiktor Górecki, Szymon Grochowski, Aleksander Jarosz, Wojciech Kalla, Mateusz Kulicki, Wojciech Laskowski, Pascal Lewenko, Jan Markiewicz, Remigiusz Nowak, Wojciech Obarzanek, Emil Paczkowski, Stefan Paprota, Michał Pliszka, Michał Szajgin, Daniel Szczepanik, Szymon Szlaga, Marek Śledziński, Iwo Traczyk i Wiktor Wrzeszcz.