Charytatywna impreza dla najmłodszych za miedzą20.07.2021r.
W sobotę 17 lipca w sąsiedniej Lipce zorganizowano towarzyski, charytatywny turniej dla dzieci z rocznika 2011 (i młodszych). Plany gospodarzy były nieco inne, tzn. udział czterech klubów, jednak wakacyjne wyjazdy i braki w składach drużyn nie pozwoliły na ich realizację. W tej sytuacji poprzestano na sześciu meczach czterech ekip, tzn. GTS Lipka (trener Jędrzej Redzimski) desygnował dwie i MKS Debrzno (Norbert Mucha) również dwie.

Świetna pogoda, bardzo dobra atmosfera, dużo dziecięcego futbolu i radości ze zdobywanych bramek- tak z naszej perspektywy wyglądały te zawody. Wyniki jak zawsze w tego typu imprezach sparingowych nie były najistotniejsze, dużo ważniejsza po prostu możliwość spotkania się i gry z rówieśnikami z innego klubu.

MKS reprezentowali: Jan Bielecki, Michał Bieszczad, Nikodem Lisowski, Martyna Nagibor, Maksymilian Ogierman, Szymon Ogierman, Franciszek Osięglewski, Piotr Pałubicki, Maks Szłapiński, Daniel Urban, Wiktor Wasyłyk, Iga Wegner, Lena Wegner i Zuzanna Żłobecka.