Komisja ds. Rozgrywek zatwierdziła podział na grupy19.07.2021r.
Poznaliśmy kształt grup na sezon 2021/2022 w zmaganiach "orlikowych", które interesują nas najbardziej w kontekście zbliżającej się nowej kampanii, czyli juniorów E1, E2, F1 i F2. Kilka dni temu, gdy informowaliśmy jakie drużyny zgłosiły się do poszczególnych kategorii wiekowych, "typowaliśmy" z kim ewentualnie przyjdzie skonfrontować się jesienią i biorąc pod uwagę uwarunkowania terytorialne w zasadzie nie pomyliliśmy się.

Prześledźmy zatem z kim zagrają młodzi czerwono-niebiescy, bo oficjalnie stało się to już jasne. W juniorach E1 (rocznik 2011 i młodsi) zmierzymy się z Kolejarzem Chojnice, Piastem Człuchów, Liderem Rychnowy i Sokołem Wyczechy, w juniorach E2 (rocznik 2012 i młodsi) zagramy z Kolejarzem Chojnice, JFA Przechlewo, Czarnymi Czarne i Piastem Człuchów, w juniorach F1 (rocznik 2013 i młodsi) na drodze emkaesiaków staną drużyny Sokoła Wyczechy, Kolejarza Chojnice i Lidera Rychnowy, natomiast w juniorach F2 (rocznik 2014 i młodsi) czekają nas potyczki z Kolejarzem Chojnice, JFA Przechlewo i Kaszubią Studzienice.

W uzupełnieniu: ważna korekta nastąpiła w juniorach C2, czyli wśród zawodników z rocznika 2008 (i młodszych). Zamiast pierwotnie awizowanych 11 ekip wystartuje dziesięć, gdyż z gry w lidze zrezygnował Piast Człuchów.

Wkrótce rozwiązana zostanie zagadka jak będzie wyglądać rywalizacja w juniorach B1. Bardzo mało drużyn w podokręgu słupskim wyraziło chęć występów w lidze, najprawdopodobniej więc Pomorski Związek Piłki Nożnej dołączy "słupskie" teamy (w tym MKS Debrzno) do części gdańskiej i wtedy powstaną odpowiednio liczne dwie grupy.