AKTUALNOŚCI
Pracowita niedziela nad jeziorem14.07.2021r.
Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy nad jeziorem Żuczek był areną dwóch imprez, które 11 lipca zorganizowaliśmy wespół z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w ramach realizacji zadania publicznego "Aktywni sportowo 2021", dofinansowanego przez Gminę Debrzno. O godz.11.00 na dwóch stołach przy budynku socjalnym zagrali tenisiści stołowi, z kolei trzy godziny później do rywalizacji przystąpili siatkarze plażowi. Pogoda dopisała (aż za bardzo...), frekwencja również była zadowalająca, a uczestnicy bawili się przednio.

W zawodach przedpołudniowych ("Pingpongowo nad Żuczkiem") niepoślednią rolę odegrało... małżeństwo, a mianowicie Marcin Lica i Justyna Czapiewska-Lica z Sępólna Krajeńskiego. Efektem ich bardzo dobrej gry były odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce w turnieju. "Srebro" przypadło ubiegłorocznemu zwycięzcy Sebastianowi Michno, a zaraz za podium znaleźli się Andrzej Rosiński i Paweł Pałubicki. Ogółem wystartowało jedenaście osób, a rywalizowano systemem "każdy z każdym".

Zmagania w siatkówce plażowej drużyn mieszanych to pięć ekip na starcie i triumf Nieobliczalnych przed Markusami i Kolegami. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali świetną dyspozycję i walczyli ambitnie dosłownie o każdy punkcik. Nagrodami (w obydwu imprezach) były puchary i medale. Za pomoc w organizacji siatkarskich bojów i czuwanie nad sprawnym przebiegiem całości dziękujemy Klaudii Bilskiej!

WYNIKI

TENIS STOŁOWY

1. Marcin Lica (Sępólno Krajeńskie)
2. Sebastian Michno (Debrzno)
3. Justyna Czapiewska-Lica (Sępólno Krajeńskie)
4. Andrzej Rosiński (Debrzno)
5. Paweł Pałubicki (Stare Gronowo)
6. Tomasz Mikołajczak (Człuchów)
7. Wojciech Taras (Debrzno)
8. Adam Łukaszewski (Debrzno)
9. Jarosław Małys (Debrzno)
10. Oliwia Szulc (Debrzno)
11. Daniel Hnatczak (Debrzno)

SIATKÓWKA PLAŻOWA

1. Nieobliczalni (Marcin Kujawa, Karolina Lackowska, Kamil Więcek)
2. Markusy (Gabriela Marek, Przemysław Marek, Marcin Wyrkowski)
3. Koledzy (Klaudia Bilska, Patryk Klejdysz, Jakub Nykiel)
4. Warmki (Sandra Kobus, Nadia Kopaniarska, Michał Prądziński, Tomasz Warmke)
5. Promile (Adrian Pilarski, Bartosz Szulc, Oliwia Szulc)

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::