Kalendarz sparingów dopięty 13.07.2021r.
Z niecierpliwością oczekujemy na pojawienie się terminarza rozgrywek słupskiej klasy okręgowej seniorów w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022. Miejmy nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu zostanie opublikowany przez Podokręg Słupski Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Zanim to nastąpi poinformujemy o sparingowych zamiarach piłkarzy MKS-u Debrzno. Czerwono-niebiescy rozegrają do startu ligi trzy spotkania towarzyskie, a ponadto zorganizują tradycyjny letni turniej. Tylko jedna potyczka odbędzie się poza Debrznem, reszta u nas i sądzimy, że to dobra wiadomość dla kibiców spragnionych nowych futbolowych wrażeń.

Serię gier towarzyskich zaczniemy w niedzielę 18 lipca o godz.17.30 podejmując na Stadionie Miejskim GLKS Wysoka. Rywale to spadkowicz z wielkopolskiej V ligi. Tydzień później, 25 lipca na ul. Sportowej XXIII edycja imprezy o nazwie "Puchar Lata". Tym razem nad Debrzynkę przyjadą ekipy Startu Miastko (nasz ligowy przeciwnik), Kolejarza Chojnice (beniaminek gdańskiej okręgówki) oraz Tucholanki Tuchola (przedstawiciel kujawsko-pomorskiej klasy A). Chojniczanie i miastczanie w przeszłości brali już udział w omawianych zawodach, natomiast Tucholanka zadebiutuje w nich i w ogóle oznacza to premierę w kontaktach emkaesiaków z tym klubem w dorosłej piłce nożnej.

Kolejny sprawdzian to piątek 30 lipca o godz.18.00 i mecz u siebie z Orkanem Śmiłowo, grającym w wielkopolskiej V lidze. Ostatnie spotkanie kontrolne przewidziano na wtorek 3 sierpnia o godz.18.30 i będzie to jedyny wyjazd debrznian, do reprezentanta wielkopolskiej okręgówki Polonii Jastrowie. Kilka dni później zainaugurujemy rozgrywki mistrzowskie.