AKTUALNOŚCI
Wkrótce VI Nocny Turniej Piłki Nożnej Amatorów! 04.07.2021r.
Do listy wakacyjnych zamierzeń realizowanych przez MKS Debrzno w 2016 roku dopisaliśmy następne, a mianowicie towarzyską imprezę odbywającą się w godzinach wieczornych i nocnych na "Orliku" przy Stadionie Miejskim. Inicjatorem całości był wtedy Krzysztof Dudzic, które i obecnie sprawuje pieczę organizacyjną nad kolejnym wydaniem tych zawodów, wraz z innymi osobami z klubu. Na szóstą edycję zaprosimy wszystkich zwolenników futbolu (zarówno kibiców, jak i samych piłkarzy) w piątek 16 lipca w godz.20.00-1.00, czyli finisz rywalizacji przewidujemy już na sobotę 17 lipca.

Wzorem lat poprzednich w imprezie wystartuje maksymalnie dziesięć ekip, które drogą losowania (w dniu rozegrania turnieju o godz.19.45) zostaną podzielone na dwie grupy. Tam drużyny zagrają systemem "każdy z każdym", a później będziemy świadkami półfinałów (na krzyż, czyli I zespół grupy A zetknie się z drugim grupy B i odwrotnie), meczu o III miejsce i finału. Inicjatywę zorganizujemy w ramach realizacji projektu "Aktywni sportowo 2021", dofinansowanego przez Gminę Debrzno. Dzięki temu cztery najlepsze drużyny otrzymają puchary, wyróżnimy także najlepszego zawodnika, króla strzelców i najlepszego bramkarza. Wsparcia udzielą oprócz tego sponsorzy, o czym napiszemy osobno przed 16 lipca.

Machina zapisów ruszyła już jakiś czas temu na Facebooku, krótko przed terminem imprezy poinformujemy kto dokładnie w niej wystąpi. Obecnie możemy jedynie dodać, iż mecze posędziują panowie z gwizdkiem zrzeszeni w Pomorskim Związku Piłki Nożnej, których doskonale kojarzymy z ligowych boisk, a mianowicie chojniczanie Mariusz Hoppe i Artur Włoch.

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::