AKTUALNOŚCI
9 lipca "Mecz Wspomnień"30.06.2021r.
Niegdyś rywalizowali kawalerowie z żonatymi, organizowaliśmy też okolicznościową konfrontację "Żagiel kontra MKS" na 20-lecie naszego klubu, a potem owo spotkanie nazywano "Pucharem Carlosa". Obecnie po przerwie wracamy do tradycji "amatorskiego grania na dywanie", czyli na murawie Stadionu Miejskiego, w którym prawo udziału mają dorośli mieszkańcy miasta i gminy Debrzno, a także ci, którzy przebywają czasowo lub na stałe poza naszym terenem, ale byli lub są związani z MKS-em czy istniejącym wcześniej Żaglem. Zapraszamy więc grono ludzi, którzy czują się bliscy środowisku emkaesiaków lub poprzednio (choćby z racji wieku) identyfikowali się z "Żagielkiem".

Termin? Spotykamy się w piątek 9 lipca o godz.18.00, pełni werwy i chęci przeżycia sportowych emocji nie całkiem na serio, w przyjaznej atmosferze, bez niepotrzebnego zadęcia, za to z dużą dozą humoru w grupie znanych sobie ludzi, czasami dawno nie widzianych. Zbiórkę wyznaczamy w dniu meczu najpóźniej o godz.17.30. Na miejscu zdecydujemy jak podzielimy chętnych do gry na drużyny i jaki czas będzie przewidziany na rywalizację na boisku, bo to, że okaże się później o wiele krótszy niż posiedzenie w tzw. kuluarach, w sposób oczywisty nie podlega dyskusji. Wpisowe wynosi 10 złotych od uczestnika, a uzbieraną kwotę przeznaczymy na uzupełnienie elektrolitów i coś dla żołądka.

Cóż, powyższe zdania to chyba wystarczająca rekomendacja, aby pojawić się na ul. Sportowej 1 u progu przyszłego weekendu i spędzić tam owocnie kilka godzin. W przypadku pytań i wątpliwości co do formuły meczu prosimy o kontakt pod numerami telefonów 609 266 529 albo 691 295 909. Do zobaczenia!

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::