AKTUALNOŚCI
Czwarty raz odbędą się "Wakacje z Akademią"29.06.2021r.
Wzorem lat ubiegłych (realizowaliśmy identyczne przedsięwzięcie w 2018, 2019 i 2020 roku) zapraszamy dzieci i młodzież spragnionych aktywnego wypoczynku w trakcie letniej kanikuły do udziału w projekcie pod nazwą "Wakacje z Akademią". Oczywiście filarem proponowanych przez nas działań będą zajęcia typowo piłkarskie, ale przez pięć dni (19- 23 lipca) nie tylko to ze swoimi podopiecznymi zrealizują szkoleniowcy skupieni w MKS-ie Debrzno.

Inicjatywę kierujemy do dziewczynek i chłopców w wieku od 8 do 15 lat (roczniki począwszy od 2013 po 2006), którzy będą uczestniczyć w zajęciach w godz.9.00-16.00 na Orliku przy Stadionie Miejskim oraz na samym stadionie. Program zakłada treningi dostosowane do poziomu zawodników, naukę techniki piłkarskiej, testy sprawnościowe, zajęcia motoryczne oraz ogólnorozwojowe z trenerem personalnym, turnieje i mecze wewnętrzne.

Poza tym oferujemy szereg przeróżnych atrakcji, w tym między innymi: kino, ściankę wspinaczkową, spotkanie z ciekawą osobą spoza sportu, turnieje w różnych dyscyplinach, konkursy oraz zabawy. Wszystko to sprawi, że nie będzie ani chwili na przestój i znużenie.

"Wakacje z Akademią" codziennie składają się z dwóch treningów, tj. porannego, którego główną częścią będzie motoryka oraz popołudniowego, który ukształtuje u młodego zawodnika elementy techniczne. To jednak nie wszystko. Każdego dnia uczestnicy otrzymują też dwudaniowy posiłek, napoje oraz owoce. Posiłki przygotowywane będą przez podmiot zewnętrzny.

Co zyskuje dziecko uczestnicząc w wakacyjnych zajęciach? Doskonali walory piłkarskie, integruje się z rówieśnikami i zdobywa nowe znajomości, niezapomniane przeżycia i emocje, a dzięki ćwiczeniom w grupie rozwija także umiejętności społeczne, poszerza wiedzę i zainteresowania, poznaje ducha sportu oraz rywalizacji, wyrabia nawyk dbania o własną kondycję fizyczną i zdrowie.

Nasze zajęcia to bezpieczeństwo (ubezpieczenie NNW uczestników), profesjonalni instruktorzy, przyjazna atmosfera, pełna animacja czasu wolnego i wysoki standard obiektów sportowych.

Przewidzieliśmy maksymalnie 30 miejsc dla uczestników "Wakacji z Akademią", zatem nie warto zwlekać, tylko czym prędzej zapisać swoje dziecko i potwierdzić udział. Wszelkich informacji udzielamy w tej kwestii pod dwoma numerami telefonów: 783 682 320 lub 609 266 529. Zapraszamy!

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::