Wiadomo kto zagra w pingpongowej trzeciej lidze28.06.2021r.
26 czerwca w hali w Nowej Wsi Lęborskiej odbył się decydujący turniej o mistrzostwo czwartej ligi w tenisie stołowym na Pomorzu. Tak jak informowaliśmy przed weekendem prawo startu w nim zyskali zwycięzcy rundy finałowej, czyli ASiST KS Beniaminek 03 Starogard Gdański, UKS Tęcza Łupawa oraz Hotelkahlberg Krynica Morska. Rywalizowano systemem "każdy z każdym", a trójmecz wyłonił drużynę, która od jesieni zagra szczebel wyżej.

Gratulacje z powodu awansu wędrują do Starogardu Gdańskiego. Zespół z tego miasta wyśmienicie zaczął imprezę, bo od zwycięstwa 10:4 nad Tęczą. W drugiej potyczce ekipa z Łupawy także 10:4 pokonała konkurentów z Krynicy Morskiej, a na koniec ASiST KS Beniaminek wygrał 10:6 z HotelemKahlberg, pieczętując triumf w lidze w sezonie 2020/2021. Rezultaty zawodów oznaczają, iż wzorem mijającej edycji MKS Debrzno prawdopodobnie ponownie w swojej grupie na poziomie IV ligi za kilkanaście tygodni napotka m.in. Tęczę.