Kolejny turniej w niepełnej obsadzie21.06.2021r.
Trzecia i zarazem ostatnia wiosną impreza mistrzowska juniorów F1 (rocznik 2012 i młodsi) odbywała się w Debrznie, w niedzielne przedpołudnie, na przystadionowym "Orliku". Młodym piłkarzom doskwierał upał, ale dzielnie radzili sobie grając z towarzyszeniem wysokiej temperatury. Niestety, podobnie jak dwa tygodnie wcześniej w przypadku kategorii F2 mieliśmy i tym razem do czynienia z zawodami w okrojonym składzie. Nad Debrzynkę nie przyjechały zespoły Zawiszy Borzytuchom (swoją drogą piłkarze tego klubu nie stawili się na żadną ligową imprezę w tej części sezonu!) oraz Garbarni Kępice.

W tej sytuacji odbyły się zaledwie trzy potyczki. W pierwszej z nich MKS wygrał z Bytovią Bytów 1:0 po golu Wiktora Wasyłyka. Obydwie drużyny stworzyły po kilka okazji na zwycięską bramkę, szczęście uśmiechnęło się do podopiecznych Norberta Muchy. Gorzej powiodło się emkaesiakom w drugiej potyczce, gdy ulegli Kaszubii Studzienice 0:2. Rywale zapewnili sobie dzięki temu zwycięstwo w grupie. Na koniec turnieju Kaszubia podzieliła się punktami z Bytovią, remisując 1:1.

Rezultaty meczów i strzelec gola dla MKS-u:

MKS Debrzno- Bytovia Bytów 1:0 (W. Wasyłyk)
Kaszubia Studzienice- MKS Debrzno 2:0
Bytovia Bytów- Kaszubia Studzienice 1:1
Bytovia Bytów- Garbarnia Kępice 3:0 (walkower)
Garbarnia Kępice- MKS Debrzno 0:3 (walkower)
Zawisza Borzytuchom- Bytovia Bytów 0:3 (walkower)
Kaszubia Studzienice- Garbarnia Kępice 3:0 (walkower)
Zawisza Borzytuchom- MKS Debrzno 0:3 (walkower)
Zawisza Borzytuchom- Kaszubia Studzienice 0:3 (walkower)
Garbarnia Kępice- Zawisza Borzytuchom obustronny walkower

MKS: J. Bielecki, W. Jarosz, Sz. Kaczyński, Nagibor, Sz. Ogierman, Osięglewski, W. Wasyłyk, Żłobecka