Sparingowo w Chojnicach13.06.2021r.
Czternastu zawodników z drużyny juniorów rocznika 2012 (i młodsi), wspieranych dodatkowo przez trzech piłkarzy dwanaście miesięcy starszych (Jakub Gryta, Antoni Litwiniuk i Piotr Pałubicki) wraz z trenerem Norbertem Muchą i grupą Rodziców (dziękujemy za pomoc!) udało się w miniony czwartek 10 czerwca na obiekt Kolejarza w Chojnicach, aby rozegrać z tamtejszym klubem 90-minutowy sparing. Towarzyskie zawody odbywały się na "Orliku" bez liczenia goli, bardziej chodziło o typowo treningowy sprawdzian.

Podopieczni Muchy zaprezentowali się w Grodzie Tura w następującym składzie: Jakub Bańczyk, Jan Bielecki, Hubert Dunikowski, Jakub Gryta, Aleksander Jarosz, Wiktoria Jarosz, Szymon Kaczyński, Wojciech Kudrelik, Antoni Litwiniuk, Filip Nylec, Szymon Ogierman, Franciszek Osięglewski, Piotr Pałubicki, Maks Szłapiński, Lena Wegner, Wiktor Wasyłyk i Zuzanna Żłobecka.