AKTUALNOŚCI
Dzielnie, choć bez bramek25.05.2021r.
Drugi wiosenny turniej juniorów E2 (rocznik 2011 i młodsi) rozegrany na "Orliku" w Człuchowie przyniósł powtórkę z premierowej imprezy tej fazy sezonu, czyli zwycięstwo Kolejarza Chojnice. Tym razem liderzy tabeli zainkasowali komplet dziewięciu punktów. Czerwono-niebiescy znad Debrzynki, prowadzeni przez Norberta Muchę, podobnie jak poprzednio wywalczyli jedno oczko za bezbramkowy remis z Piastem.

Pozostałe dwie gry zakończyły się naszymi porażkami (0:3 z Kolejarzem oraz 0:2 z U-2 Bytów), ale ogólnie oceniając zaliczyliśmy dużo lepsze zawody niż w Grodzie Tura przed czterema tygodniami. Szkoda potyczki z drużyną z Bytowa, bo mieliśmy znakomitą okazję na doprowadzenie do remisu, a zamiast tego po kontrze straciliśmy drugiego gola. Można jednak pochwalić wszystkich za duże pokłady ambicji. Czynimy drobnymi kroczkami delikatne postępy...

Wielkie dzięki dla Rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu na ligową imprezę i kibicowanie swoim pociechom. Ostatni turniej kampanii 2020/2021 w tej kategorii wiekowej odbędzie się na obiekcie w Debrznie w niedzielę 13 czerwca o godz.11.00.

Rezultaty meczów:

MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 0:3
U-2 Bytów- Piast Człuchów 1:0
MKS Debrzno- Piast Człuchów 0:0
Kolejarz Chojnice- U-2 Bytów 1:0
U-2 Bytów- MKS Debrzno 2:0
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 0:3

MKS: J. Bielecki, Bieszczad, Dunikowski, W. Jarosz, Lisowski, Nagibor, Osięglewski, Urban, Wegner, Żłobecka

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::