AKTUALNOŚCI
Pogoń na czele po pierwszej imprezie 17.05.2021r.
Sporo ciekawych, zaciętych spotkań charakteryzowało inauguracyjną wiosenną imprezę ligową dla juniorów F2 (rocznik 2013 i młodsi), która odbyła się przedwczoraj w Cewicach. Drużyna MKS-u prowadzona przez Krzysztofa Dudzica zetknęła się z rówieśnikami z czterech klubów i dzielnie rywalizowała w każdym meczu. Było trochę radości (wygrana z KS Włynkówko), nieco niedosytu (remis z Leśnikiem) i odrobina smutku, gdy nieznacznie przegrywaliśmy z Pogonią Lębork i Diamentem Trzebielino. W gronie dziesięciu zawodników w czerwono-niebieskich kostiumach był jeden debiutant, Aleksander Jarosz.

Najwięcej punkcików zgromadzili lęborczanie i to ten zespół objął przodownictwo w tabeli. Najistotniejsza była jednak oczywiście możliwość gry z dziećmi z innych ośrodków i zdobywanie doświadczeń, które mamy nadzieję zaprocentują w przyszłości.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu, a Danielowi Hnatczakowi za udostępnienie busa. Drugie zawody z tego cyklu czekają czerwono-niebieskich i ich rywali na "Orliku" przy Stadionie Miejskim w Debrznie w niedzielę 6 czerwca o godz.11.00.

Wyniki spotkań i strzelcy bramek dla MKS-u:

Diament Trzebielino- Leśnik Cewice 0:1
Leśnik Cewice- MKS Debrzno 1:1 (Sz. Kaczyński)
KS Włynkówko- Leśnik Cewice 0:2
MKS Debrzno- Diament Trzebielino 1:3 (W. Wasyłyk)
Diament Trzebielino- KS Włynkówko 1:1
Pogoń Lębork- Leśnik Cewice 1:0
Diament Trzebielino- Pogoń Lębork 3:1
MKS Debrzno- Pogoń Lębork 1:2 (Sz. Kaczyński)
KS Włynkówko- Pogoń Lębork 1:2
KS Włynkówko- MKS Debrzno 0:2 (M. Ogierman, W. Wasyłyk)

MKS: Dziubiński, A. Jarosz, Sz. Kaczyński, Markiewicz, M. Obarzanek, W. Obarzanek, M. Ogierman, Sz. Ogierman, Traczyk, W. Wasyłyk

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::