AKTUALNOŚCI
Do Tuchomia 23 maja, z Arką w poniedziałkowe przedpołudnie 18.05.2021r.
Dwie ważne zmiany w kalendarzu rozgrywek ligowych nastąpiły wczoraj w przypadku zespołów reprezentujących MKS Debrzno. Na prośbę gospodarzy najbliższego spotkania w klasie okręgowej seniorów z udziałem czerwono-niebieskich, a więc Myśliwca Tuchomie, drużyny skonfrontują się w niedzielę 23 maja o godz.17.00, czyli dokładnie 24 godziny później, niż zakładał to dotychczasowy terminarz. Druga korekta dotyczy zawodów o mistrzostwo I ligi wojewódzkiej juniorów C1. Zaległa potyczka z Arką w Gdyni (pierwotny termin to... 28 marca) miała się odbyć w środę 26 maja o godz.15.30. Piłkarze wyjdą jednak na boisko Narodowego Stadionu Rugby w... poniedziałek 24 maja o godz.11.00.

Ta roszada została dokonana na wniosek MKS-u i za zgodą żółto-niebieskich, a to ze względu na egzaminy ósmoklasistów, które czekają większość futbolistów ekipy Pawła Władyczaka w dniach 25, 26 i 27 maja.

Czy to już ostatnie korekty w planie gier emkaesiaków? Na pewno nie, bowiem zanosi się na kolejne, ale napiszemy o nich, gdy będą znane szczegóły ustaleń.

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::