Nadzór personalny nieaktualny03.05.2021r.
Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na posiedzeniu w dniu 21 kwietnia pośród różnych decyzji dotyczących głównie zbliżającego się procesu licencyjnego na sezon 2021/2022 podjęła także inne, odnoszące się do trwającej edycji 2020/2021. Jedna z nich "dotknęła" (w pozytywny sposób) MKS-u Debrzno.

Sygnalizowaliśmy pod koniec lutego, iż przedstawiciel klubu z Grodu Dzika Krzysztof Borkowski uczestniczył w kursie koordynatorów służb klubowych organizowanym w trybie zdalnym przez Pomorski ZPN. Ze względu na zbyt małą liczbę osób zainteresowanych nabyciem tych uprawnień, a potem okoliczności związanych z koronawirusem, przedsięwzięcie to nie mogło odbyć się... od wiosny 2019 roku, stad dopiero teraz mogliśmy wypełnić wymogi obowiązujące kluby klasy okręgowej w tym zakresie.

Wracając do postanowień Komisji ds. Licencji. W związku z nabyciem uprawnień przez K. Borkowskiego zniosła ona otóż na wniosek czerwono-niebieskich nadzór personalny nałożony na MKS na bieżący sezon. Było to jedyne kryterium, którego formalnie nie spełniali debrznianie.