AKTUALNOŚCI
Gospodarze wygrali pierwszy wiosenny turniej26.04.2021r.
Kolejarz Chojnice z dorobkiem siedmiu punktów (dwa zwycięstwa i remis) zajął miejsce na szczycie tabeli w premierowej imprezie ligowej w tej rundzie w wykonaniu juniorów E2 (rocznik 2011 i młodsi), rozegranej w Grodzie Tura. Miejscowi minimalnie wyprzedzili bytowską ekipę U-2, a pozostałe lokaty zajęły zespoły Piasta Człuchów i MKS-u Debrzno.

Drużyna czerwono-niebieskich trenowana przez Norberta Muchę zaczęła sobotnie występy od przegranej z bytowianami 1:3, chociaż sam początek rywalizacji był pomyślny, bo debrznianie po golu Zuzanny Żłobeckiej prowadzili 1:0. To była niestety jedyna bramka młodych emkaesiaków w tych zawodach, bo w drugim spotkaniu ulegliśmy gładko chojniczanom 0:5, a na koniec wywalczyliśmy punkcik za bezbramkowy remis z Piastem.

W organizacji wyjazdu do Chojnic pomagali rodzice dzieci, wielkie dzięki! Drugi turniej tej fazy sezonu zaplanowano na sobotę 22 maja w Człuchowie.

Wyniki spotkań i strzelczyni bramki dla MKS-u:

U-2 Bytów- MKS Debrzno 3:1 (Żłobecka)
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 1:1
Piast Człuchów- U-2 Bytów 1:6
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 5:0
U-2 Bytów- Kolejarz Chojnice 1:3
MKS Debrzno- Piast Człuchów 0:0

MKS: J. Bielecki, Bieszczad, A. Czyżykowski, W. Jarosz, Lisowski, Litwiniuk, Nagibor, Osięglewski, Pałubicki, Urban, Wegner, Żłobecka

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::