AKTUALNOŚCI
Siódmy raz Dzień Flagi admiratorzy piłki nożnej spędzą na "Orliku" 23.04.2021r.
2 maja 2021 r. (niedziela) o godz.17.00 odbędzie się siódme wydanie towarzyskich zawodów futbolowych na "Orliku" przy Stadionie Miejskim. Pomysłodawcą i głównym organizatorem turnieju jest od jego zarania Adam Łukaszewski i właśnie w Dniu Flagi ma miejsce impreza, w której główne role grają amatorzy "kopanej". Wracamy do niej po rocznej pauzie, bo w 2020 r. z powodu obostrzeń związanych z Covid-19 jej organizacja była niemożliwa.

Regulamin udziału jest niezmienny od lat i... bardzo podobny do turniejów tego typu odbywających się od jakiegoś czasu nad Debrzynką. Wymagany wiek to ukończone 30 lat lub drugi warunek (tu bez znaczenia ma metryka), a zatem 95(!) kg wagi.

Poza tym, aby zagrać trzeba być mieszkańcem miasta i gminy Debrzno, albo pochodzić z Grodu Dzika, lecz na tę chwilę czasowo lub na stałe przebywać poza naszym terenem. Prawo występu mają też byli piłkarze nieistniejącego Żagla oraz obecnie działającego MKS-u, nie związani adresem zameldowania z miastem.

Bardzo istotne, że zawodnicy zostaną rozlosowani do drużyn (osobno golkiperzy oraz futboliści z pola), nie tworzymy więc samodzielnie ekip, czekając na to, co przyniesie fortuna. Zapisy będą przyjmowane do godz.16.45 w dniu turnieju, wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu 604 289 160 (A. Łukaszewski). Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników futbolu, wreszcie po zniesieniu obostrzeń dotyczących sportu możecie być oficjalnie aktywni i kreatywni!

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::