Kontrolna gra juniorów F2 w Złotowie23.03.2021r.
Równe trzy tygodnie po pierwszej wizycie podopieczni Krzysztofa Dudzica z drużyny rocznika 2013 MKS-u Debrzno pojechali znowu do jednej ze złotowskich hal, aby sparingowo zmierzyć się z rówieśnikami z FA Fair Play. Początkowo zanosiło się nawet na mini-turniej z udziałem czterech klubów, jednak ostatecznie emkaesiacy spotkali się tylko z ekipą gospodarzy.

Owocnie na sportowo spędzili sobotnie przedpołudnie 20 marca Filip Dziubiński, Aleksander Jarosz, Jan Markiewicz, Marcelina Obarzanek, Wojciech Obarzanek, Maksymilian Ogierman, Szymon Ogierman, Iwo Traczyk, Amelia Wasyłyk, Wiktor Wasyłyk i... Rodzice, którym kolejny raz serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu.