AKTUALNOŚCI
Oficjalnie: mecz z gryfitami w piątek 12 marca o godz.20.0009.03.2021r.
Tak jak zapowiadaliśmy we wczorajszym materiale potwierdzony został nowy termin spotkania 21. kolejki słupskiej okręgówki seniorów KS Gryf Słupsk- MKS Debrzno. Zagramy na boisku ze sztuczną nawierzchnią i przy sztucznym oświetleniu w piątek 12 marca o godz.20.00, zamiast 13 marca o 12.00. W ten sposób "uciekamy" przed koniecznością odrabiania za jakiś czas ligowych zaległości.

Ustalenia klubów zaakceptowała już Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN-u. Oprócz naszego meczu i dwóch, o których wspominaliśmy (Czarni Czarne- Chrobry Charbrowo oraz Zawisza Borzytuchom- Kaszubia Studzienice) przed weekendem, a zatem przed wprowadzeniem obostrzeń i tym samym zakazem gry dla drużyn seniorskich odbędą się również dwie inne potyczki w klasie okręgowej. Start Miastko zmierzy się z Bytovią II Bytów 11 marca o godz.15.45, natomiast Echo Biesowice podejmie Spartę Sycewice 12 marca o 15.45. Łącznie piłkarze wyjdą na boisko na pięciu stadionach, czyli rozegramy połowę z zaplanowanych dziesięciu meczów.

Czerwono-niebiescy pierwszy raz w historii zagrają spotkanie o punkty o tak późnej porze i przy jupiterach. Wprawdzie wielokrotnie zdarzały nam się występy przy świetle elektrycznym, jednak zawsze dotyczyło to gier sparingowych. Smaku rywalizacji po zachodzie słońca w lidze zasmakowali w przeszłości i to niejednokrotnie debrzeńscy juniorzy, dla dorosłych futbolistów będzie to premiera.

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::