Sparing nieaktualny, teraz liga?01.03.2021r.
Zapowiadany przez nas nie dalej jak wczoraj mecz kontrolny seniorów z Kolejarzem w Chojnicach, który czerwono-niebiescy mieli rozegrać na boisku "Modrak" we wtorek 2 marca o godz.20.00 został odwołany. Nie wgłębiając się zanadto w szczegóły techniczne dodamy jedynie, że trener naszych rywali Damian Trzebiński poinformował dziś rano, iż z przyczyn organizacyjnych jutrzejsze spotkanie jest niemożliwe.

Pechowo zatem przebiega końcówka okresu przygotowawczego emkaesiaków, którzy najpierw nie mogli zagrać z Polonią Jastrowie, a teraz wypadł także "zastępczy" mecz towarzyski. Pozostaje więc skupić się na inauguracji rundy wiosennej w klasie okręgowej, czyli sobotnich (6 marca) derbach u siebie z Czarnymi Czarne. Oczywiście pod warunkiem, że woj. pomorskie nie zostanie w tym tygodniu objęte lockdownem, bo i taka możliwość niestety ciągle istnieje...