AKTUALNOŚCI
Kurs koordynatorów służb klubowych zaliczony22.02.2021r.
20 lutego Pomorski Związek Piłki Nożnej zorganizował w trybie on-line kurs koordynatorów służb klubowych, w którym uczestniczył z ramienia MKS-u Debrzno wiceprezes Krzysztof Borkowski. Posiadanie w swoich szeregach osoby przeszkolonej w kwestii organizacji ligowych meczów piłkarskich, działania służb, mającej szerszą wiedzę na temat obowiązków gospodarza zawodów, jest jednym z kryteriów licencyjnych i ów wymóg został przez nas właśnie spełniony.

Pisaliśmy już jakiś czas temu o tym, lecz warto wspomnieć jeszcze raz, iż pierwotnie zgłosiliśmy na kurs dwóch przedstawicieli klubu znad Debrzynki, jednak ostatecznie ze względów osobistych jedynie K. Borkowski stał się jego uczestnikiem. Temat zaistniał zresztą już w... maju 2019 roku, ale najpierw Pomorski ZPN nie zebrał odpowiedniej liczby kandydatów, a potem na przeszkodzie stanęła pandemia koronawirusa. Stąd spotkanie dopiero teraz i zdalna formuła szkolenia.

Dodajmy, iż uzyskanie przez K. Borkowskiego odpowiedniego certyfikatu oznacza, że za kilka dni Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zdejmie tzw. nadzór personalny nad MKS-em, gdyż był to jedyny warunek licencyjny, którego w tym sezonie nie spełnialiśmy (nie z własnej winy).

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::