20 lutego wracają do gry tenisiści 16.02.2021r.
Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego w Gdańsku powiadomił uczestników rozgrywek IV ligi, że wreszcie, po wielu tygodniach pauzy, możemy wznowić rywalizację w drugiej rundzie sezonu 2020/2021. Na razie jest zgoda na grę w dwa zbliżające się weekendy, a co stanie się dalej przekonany się za kilkanaście dni.

Pingpongiści MKS-u szybko porozumieli się z drużyną Juniora II Miastko, z którą mają się spotkać w sobotę 20 lutego w Debrznie (chociaż gospodarzem formalnie będą miastczanie, pisaliśmy już o tym wcześniej). Otóż mecz w hali Szkoły Podstawowej rozpocznie się o godz.17.30 i zapowiada się bardzo interesująco choćby z tego względu, iż skonfrontują się zespoły z drugiego i trzeciego miejsca w tabeli, a w pierwszym spotkaniu w tej edycji zanotowano remis 9:9. Niestety nie możemy zaprosić na tę potyczkę kibiców, gdyż nadal imprezy sportowe w Polsce organizowane są wyłącznie bez ich udziału. O rezultacie meczu poinformujemy zatem na stronie internetowej jak najszybciej po zakończeniu zawodów.