Finał WOŚP bez turnieju, za to z voucherami27.01.2021r.
31 stycznia w całej Polsce (trzy tygodnie później niż zwykle ze względu na pandemię koronawirusa) gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. To będzie finał numer 29! Tym razem zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Również w Debrznie tradycyjnie zaistnieje Orkiestra, a skromną cegiełkę do całości przedsięwzięć przygotowanych przez lokalny sztab skupiony w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki dołoży także nasz MKS.

Wprawdzie planowany na sobotę 30 stycznia towarzyski turniej halowej piłki nożnej dla drużyn z rocznika 2008 (i młodsi) z udziałem siedmiu zespołów (dochód z organizacji zasiliłby WOŚP), który miał się odbyć pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, nie dojdzie do skutku (brak możliwości skorzystania z obiektu Szkoły Podstawowej, zarówno na treningi, jak i imprezy), jednak przygotowaliśmy dla naszych kibiców, osób przyjaznych klubowi, dwa vouchery do wylicytowania. Pierwszy da przywilej honorowego premierowego kopnięcia piłki na Stadionie Miejskim w Debrznie wiosną 2021 roku. W weekend 6/7 marca (dokładną datę i godzinę podamy wkrótce) zainaugurujemy rundę rewanżową w klasie okręgowej seniorów derbami z Czarnymi Czarne i właśnie nabywcy vouchera przypadnie zaszczyt rozpoczęcia tych zawodów. W poprzednich latach sprawdzało się to świetnie i chcemy powtórki za kilka tygodni.

Drugi voucher wiąże się z całorocznym bezpłatnym udziałem dzieci w zajęciach Akademii Piłkarskiej MKS-u. Zachęcamy do "walki" o dwa cenne gadżety i wsparcie Orkiestry! Vouchery eksponujemy od kilku dni na naszej stronie internetowej, natomiast cały program weekendowych wydarzeń w Grodzie Dzika związanych z WOŚP-em znajdziecie na profilu facebookowym pod hasłem "29 finał WOŚP Finał z głową- Debrzno" oraz na klubowym koncie FB. Zapraszamy!