AKTUALNOŚCI
Pięć sparingów seniorów przed rundą rewanżową13.01.2021r.
Jak informowaliśmy w pierwszy weekend marca zostaną wznowione zmagania w klasie okręgowej seniorów. Zanim do tego dojdzie wszyscy uczestnicy rozgrywek będą sposobić się do ligi trenując i odbywając mecze sparingowe. Nie inaczej będzie w przypadku zawodników MKS-u Debrzno. Zespół Sławomira Słonki do inauguracji z Czarnymi Czarne weźmie udział w pięciu spotkaniach kontrolnych. Tradycyjnie w okresie zimowym wszystkie potyczki towarzyskie zorganizujemy poza Debrznem.

Zaczniemy od dobrych znajomych z okręgówki, a więc Myśliwca Tuchomie, z którą to drużyną emkaesiacy zagrają na popularnym "Modraku" w Chojnicach. W tym samym miejscu zmierzymy się również z przedstawicielem wielkopolskiej V ligi GLKS Wysoka. Potem przyjdzie czas na mecz z Rawysem Raciąż w Tucholi, czyli ekipą znaną kibicom w Debrznie z ubiegłorocznego turnieju o Puchar Lata, który aktualny wicelider kujawsko-pomorskiej klasy A wygrał. Ostatnie dwa sparingi to rywalizacja z występującymi w wielkopolskiej (dawniej napisalibyśmy "pilskiej") klasie okręgowej Iskrą Krajenka i Polonią Jastrowie.

Dokładny kalendarz gier:

31 stycznia 2021 r. (niedziela) godz.13.30 MKS- Myśliwiec Tuchomie (Chojnice, sztuczna nawierzchnia)
7 lutego 2021 r. (niedziela) godz.13.30 MKS- GLKS Wysoka (Chojnice, sztuczna nawierzchnia)
13 lutego 2021 r. (sobota) godz.18.00 MKS- Rawys Raciąż (Tuchola, sztuczna nawierzchnia)
21 lutego 2021 r. (niedziela) godz.15.30 MKS- Iskra Krajenka (Chojnice, sztuczna nawierzchnia, możliwe przeniesienie meczu na boisko w Krajence lub Bartoszkowie, zależnie od warunków atmosferycznych)
27 lutego 2021 r. (sobota) godz. do ustalenia MKS- Polonia Jastrowie (w Brzeźnicy)

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::