AKTUALNOŚCI
Podsumowanie piłkarskiej jesieni (2) - juniorzy F105.01.2021r.
Drugi odcinek bilansu jesiennych gier mistrzowskich w wykonaniu piłkarzy MKS-u Debrzno poświęcamy rocznikowi 2012. Juniorzy F1 to drużyna szkolona przez Norberta Muchę. Debrznianie rywalizowali w grupie z Kolejarzem Chojnice, Piastem Człuchów i Czarnymi Czarne, lokując się w tej stawce na czwartym miejscu.

Charakterystyczną cechą dla turniejowych gier z udziałem emkaesiaków w tej kategorii była mała liczba goli w meczach, zarówno zdobywanych, jak i traconych. W dziewięciu występach czterokrotnie strzelaliśmy bramki, przeciwnicy natomiast czynili to jedenaście razy. Zatem jeśli przegrywaliśmy to za każdym razem po walce, a między rywalizującymi stronami nie było przepaści. Najlepiej podopieczni Muchy zaprezentowali się w ostatniej imprezie w Czarnem, gdzie wielką radość małym piłkarzom sprawiła wygrana z gospodarzami 3:0, a i w pozostałych dwóch potyczkach dzielnie poczynali sobie na boisku, minimalnie ulegając Kolejarzowi i Piastowi.

Az 25 nazwisk widniało na liście zgłoszeń na sezon 2020/2021 wśród czerwono-niebieskich, z czego 16 osób zagrało w przynajmniej jednych zawodach. Szóstka (Jan Bielecki, Wiktoria Jarosz, Szymon Kaczyński, Szymon Ogierman, Franciszek Osięglewski i Lena Wegner) pokazała się we wszystkich turniejach i stanowiła de facto trzon zespołu. Dziewięciu futbolistów nie zaistniało w żadnej imprezie w tym roczniku, ale czworo z nich (Filip Dziubiński, Michał Frydrychowicz, Jan Markiewicz i Amelia Wasyłyk) grało w starszym lub młodszym.

W II rundzie zmierzymy się z innym zestawem drużyn, tym razem będą to Zawisza Borzytuchom, Bytovia Bytów, Garbarnia Kępice i Kaszubia Studzienice, a więc czekają dziewięcioletnich adeptów futbolu nowe doświadczenia. Z 22 ekip, które startują w lidze w juniorach F1 do najskuteczniejszych jesienią należeli zwycięzcy grup, a mianowicie U-2 Bytów (I), Kolejarz Chojnice (II), JFA Przechlewo (III), TS Gryf Słupsk (IV), Futbolaki KS Gryf Słupsk (V) i Magic Niezabyszewo (VI).

Razem: 3 turnieje, 9 meczów, 1 zwycięstwo, 1 remis, 7 porażek, 4 punkty, bramki 4-11

Turnieje:
Jan Bielecki 3, Wiktoria Jarosz 3, Szymon Kaczyński 3, Szymon Ogierman 3, Franciszek Osięglewski 3, Lena Wegner 3, Wojciech Laskowski 2, Filip Nylec 2, Zuzanna Żłobecka 2, Wojciech Bednarek 1, Hubert Dunikowski 1, Maja Fąs 1, Nikodem Lisowski 1, Martyna Nagibor 1, Marcelina Obarzanek 1, Wiktor Wasyłyk 1

Nie grali:
Kacper Datta, Filip Dziubiński, Michał Frydrychowicz, Jakub Gondur, Błażej Krzemiński, Wojciech Kudrelik, Jan Markiewicz, Daniel Szczepanik, Amelia Wasyłyk

Gole:
2- Szymon Kaczyński, 1- Franciszek Osięglewski i Lena Wegner

::  Copyright © 2003-2021 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::