Pingpongiści wracają do gry17.11.2020r.
Po siedmiu tygodniach pauzy wznawiają zmagania w IV lidze tenisa stołowego zawodnicy MKS-u Debrzno. Czerwono-niebiescy wg planu do końca roku rozegrają pozostałe trzy mecze I rundy, a co ważne w dwóch przypadkach zatwierdzono wreszcie dokładne ich terminy.

Za pięć dni, w niedzielę 22 listopada o godz.11.00 debrznianie podejmą w hali Szkoły Podstawowej tenisistów C.S.T. Czarne, natomiast zaległa potyczka z ZSP Jedynką Bytów na wyjeździe (pierwotna data to 7 listopada) odbędzie się w poniedziałek 30 listopada o godz.19.45.

Ostatnie spotkanie, z Granitem Koczała u siebie, wg kalendarza związkowego wpisane na niedzielę 5 grudnia rzeczywiście wówczas ma dojść do skutku, przy czym do ustalenia wciąż pozostaje godzina rozpoczęcia rywalizacji.

Przypominamy, że mecze będą mieć charakter zamknięty, tzn. bez udziału publiczności.