środa 17 kwietnia godz.18.30-20.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia 19.00-20.30 Stadion Miejski/boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na mecz klasy okręgowej z Sokołem Wyczechy niedziela 21 kwietnia godz.15.30 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Tęczą Brusy poniedziałek 15 kwietnia godz.14.50 Stadion Miejski
JUNIORZY D2
wtorek 16 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Bytovią Bytów sobota 20 kwietnia godz.12.45 Stadion Miejski
JUNIORZY E1
wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F1
piątek 5 kwietnia godz.16.15-17.15 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F2
poniedziałek 15 kwietnia godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER; poniedziałek 15 kwietnia godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER; piątek 5 kwietnia godz.16.15-17.15 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 16 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 16 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 18 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Bytovią Bytów sobota 20 kwietnia godz.12.45 Stadion Miejski
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Tęczą Brusy poniedziałek 15 kwietnia godz.14.50 Stadion Miejski
AKTUALNOŚCI
Dolina najwyżej na półmetku, debiutancki gol Wiktora Wasyłyka
19.10.2020r.
Na Orliku przy stadionie Kolejarza w Chojnicach przedwczoraj odbył się ostatni jesienią turniej mistrzowski juniorów F2 (rocznik 2013 i młodsi). Najwięcej powodów do radości mieli mali piłkarze U-2 Bytów, którzy wygrywali dwukrotnie, a ponadto podzielili się punktami z gospodarzami imprezy. To pozwoliło zwycięskiemu w trzeciej imprezie sezonu zespołowi zająć drugą lokatę w ogólnej klasyfikacji, za Doliną Gałąźnia Wielka, która w sobotę poniosła jedyną porażkę w trakcie kilkutygodniowej rywalizacji.
Czerwono-niebiescy prowadzeni przez Krzysztofa Dudzica zaprezentowali się korzystniej niż we wrześniowych zawodach w Bytowie i jakkolwiek znowu przegrywaliśmy, to jednak gra było dużo lepsza, a poza tym potrafiliśmy zdobyć gola za sprawą Wiktora Wasyłyka. W innych sytuacjach zabrakło troszkę spokoju i precyzji, ale minimalny postęp jest. Ligową premierę zaliczył tym razem Filip Dziubiński.
Podziękowania dla Rodziców dzieci za pomoc w organizacji wyjazdu do Chojnic.
Rezultaty meczów i zdobywca gola dla MKS-u:
Dolina Gałąźnia Wielka- Kolejarz Chojnice 3:2 MKS Debrzno- U-2 Bytów 1:2 (W. Wasyłyk)
U-2 Bytów- Dolina Gałaźnia Wielka 1:0 Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 2:0
Kolejarz Chojnice- U-2 Bytów 2:2 MKS Debrzno- Dolina Gałąźnia Wielka 0:4
MKS: Dziubiński, M. Obarzanek, W. Obarzanek, Traczyk, A. Wasyłyk, W. Wasyłyk