Maja Zakrzewska zawodniczką KKP Mikołów08.09.2020r.
Występująca w edycji 2017/2018 w barwach MKS-u Debrzno (pięć ligowych turniejów w kategorii juniorów F1) Maja Zakrzewska po przeprowadzce na Górny Śląsk i przerwie w treningach wznowiła sportową aktywność i obecnie będzie reprezentować nowy klub. 11-latka przywdzieje koszulkę Kobiecego Klubu Piłkarskiego Mikołów specjalizującego się, jak sama nazwa wskazuje, wyłącznie w szkoleniu dziewcząt w dyscyplinie piłka nożna.

Maja gościła w lipcu w naszej miejscowości, uczestnicząc m.in. w wakacyjnych zajęciach Akademii Piłkarskiej pod trenerską kuratelą Pawła Władyczaka i Dariusza Piekarskiego. Młodej futbolistce życzymy powodzenia w kontynuowaniu pięknej pasji!