Jutro piąta odsłona Nocnego Turnieju Piłki Nożnej Amatorów09.07.2020r.
W piątkowy wieczór (i część nocy) 10 lipca MKS Debrzno zaprasza zwolenników futbolu na towarzyską imprezę na "Orliku" przy Stadionie Miejskim, której początek dał w 2016 roku Krzysztof Dudzic. W tym roku obchodzimy mały jubileusz, bo czeka nas piąta edycja cieszących się niesłabnącą popularnością zawodów. Na starcie stanie dziesięć amatorskich zespołów, które drogą losowania zostaną podzielone na dwie grupy. System gry oczywiście "każdy z każdym", a potem po dwie najlepsze drużyny awansują do fazy półfinałowej. Pojedynczy mecz potrwa 10 minut.

Zaczynamy rywalizację o godz.20.00 (losowanie o 19.45). Na cztery czołowe ekipy czekają okazałe puchary, z kolei najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz oraz król strzelców otrzymają pamiątkowe statuetki i nagrody dodatkowe w postaci sprzętu sportowego. Turniej organizujemy w ramach realizacji projektu "Sport dla każdego - MKS dla gminy Debrzno 2020" dofinansowanego przez Gminę Debrzno. Inicjatywę wsparli także sponsorzy w osobach Wojciecha Chojeckiego (Przewodniczący Rady Osiedla "Zielone Wzgórze"), Mateusza Betańskiego (firma "Kamlas") i Marka Romańca.

Kto weźmie udział w imprezie? Oto lista uczestników: Galacticos, MKS Debrzno, Emeryci Futbolu, Complex Lipka, Kamlas, Meblobłysk, Oldboje, WKS Stare Gronowo, Balboa Team i Show Team. Tytułu mistrzowskiego broni Balboa Team, który wygrywał zresztą już dwukrotnie (2018 i 2019 rok). Poprzednio triumfowały Żubry (2016) i GTS (2017). Kogo dopiszemy do galerii zwycięzców w 2020 roku? Rozwiązanie zagadki za kilkadziesiąt godzin...