GTS zamiast Sokoła następnym przeciwnikiem seniorów 02.07.2020r.
W piątym meczu kontrolnym pierwsza drużyna emkaesiaków miała zagrać na własnym boisku z Sokołem Wyczechy. W planie sparingów, który publikowaliśmy przed paroma tygodniami wpisana była data 4 lipca, a godzinę rozpoczęcia gry obiecano ustalić później. Kiedy doszło do konkretów pojawiły się przeszkody kadrowe po stronie gości i co za tym idzie różne pory rozegrania towarzyskiej konfrontacji, a nawet możliwość zmiany dnia na niedzielę 5 lipca.

Ostatecznie w najbliższy weekend czerwono-niebiescy w ogóle nie wyjdą na boisko, a w miejsce ekipy z Wyczech zmierzymy się z GTS Lipka tyle, że we wtorek 7 lipca o godz.18.30. Obiekt pozostaje bez zmian: Stadion Miejski w Debrznie.