W przyszłej edycji zagra siedem zespołów MKS-u18.06.2020r.
W mającej się rozpocząć na początku sierpnia kampanii 2020/2021 czerwono-niebieskie barwy w rywalizacji ligowej będzie reprezentować siedem ekip. Do 15 czerwca kluby miały obowiązek potwierdzenia do Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zamiaru gry w następnym sezonie, z podziałem na kategorie wiekowe. W naszym przypadku powtarzamy scenariusz z edycji 2017/2018 oraz 2019/2020, tzn. oprócz drużyny seniorów przystąpi do zmagań sześć teamów dziecięcych i młodzieżowych.

Nie ma tu specjalnych zaskoczeń, gdyż to, jakie zespoły jest sens (w wymiarze czysto sportowym) wystawić do rozgrywek określa liczebność poszczególnych grup szkoleniowych. Stąd chęć utrzymania juniorów B (ale tylko na szczeblu klasy okręgowej, a nie w lidze wojewódzkiej, do której formalnie uzyskaliśmy promocję, jednak z powodu zbyt szczupłej kadry nie porywamy się na realizację rzeczy niemożliwych) i brak osobnego desygnowania do gry w okręgówce zawodników urodzonych w okresie 2008 i 2009. Z identycznych względów, co wskazane powyżej piłkarze urodzeni w tych latach będą tworzyć obecnie jedną drużynę, a nie jak dotychczas dwie, czyli bez podziału na dwa roczniki.

Novum to zgłoszenie do rywalizacji turniejowej najmłodszych, a zatem dzieci, które przyszły na świat w roku 2013. Ta grupa miała już bawić się w futbol pod auspicjami Pomorskiego ZPN-u w sezonie 2019/2020, ale do podokręgu słupskiego anonsowano małą liczbę ekip w omawianym roczniku i w dodatku z ośrodków znacznie oddalonych od Grodu Dzika (oznaczałoby to podróże na zawody wówczas sześciolatków po 150 km w jedną stronę...), stąd odstąpiliśmy wtedy od tego pomysłu. Teraz siedmioletni kandydaci na futbolistów miejmy nadzieję już bez przeszkód będą mogli skonfrontować się z rówieśnikami.

Zestawienie zespołów MKS-u Debrzno na kampanię 2020/2021 wraz z klasą rozgrywkową:

Seniorzy (klasa okręgowa)
Juniorzy B (roczniki 2004 i 2005, klasa okręgowa)
Juniorzy C1 (roczniki 2006 i 2007, I liga wojewódzka)
Juniorzy D1 (roczniki 2008 i 2009, klasa okręgowa)
Juniorzy E2 (rocznik 2011 i młodsi, klasa okręgowa)
Juniorzy F1 (rocznik 2012 i młodsi, klasa okręgowa)
Juniorzy F2 (rocznik 2013 i młodsi, klasa okręgowa)