Zgłoszenia do 15 czerwca 22.05.2020r.
Pomorski Związek Piłki Nożnej wyznaczył nieco wcześniejszą niż w latach poprzednich datę graniczną zgłoszenia drużyn do rozgrywek na edycję 2020/2021. Bywało, że kluby miały na to czas do 20, a nawet 30 czerwca, teraz akces do ligowej rywalizacji należy zadeklarować do 15 czerwca.

Naturalnie wszystko dlatego, iż sezon 2019/2020 został już zakończony, a start kolejnego (przynajmniej w tych najliczniejszych grupach), wobec potrzeby wprowadzenia do terminarza większej liczby kolejek zostanie z pewnością przyspieszony. Nieoficjalnie mówi się o inauguracji w weekend 1/2 sierpnia.

Przypomnijmy, iż MKS Debrzno w minionej kampanii reprezentowało siedem zespołów: seniorzy oraz juniorzy B, C2, D2, E1, F1 i F2. O tym ile drużyn i w jakich kategoriach wiekowych wystawią do zmagań o punkty czerwono-niebiescy obecnie, przekonamy się za kilkanaście dni.