Juniorzy B sparowali z seniorami zza miedzy08.03.2020r.
Zespół rocznika 2003 (i młodsi) prowadzony przez Łukasza Płóciennika rozegrał towarzyską, wyjazdową potyczkę z występującymi w wielkopolskiej klasie B seniorami GTS-u Lipka. Dobry to był sprawdzian i chociaż zakończyliśmy go zasłużoną przegraną 3:7, to sporymi fragmentami gra czerwono-niebieskich mogła przypaść do gustu.

Bardzo udane było premierowe 45 minut, bo wtedy debrznianie prowadzili 2:1. Już w 4 min. do siatki trafił Szymon Maza, a w 32 min rzut karny wykorzystał Wojciech Kaczmarek. Gospodarze uzyskali kontaktowego gola przed przerwą, a w drugiej części uwidoczniła się ich wyraźna przewaga. W połączeniu z naszymi błędami rodziło to podbramkowe sytuacje, które lipczanie zamieniali na bramki. My odpowiedzieliśmy jedynie skutecznym strzałem Jakuba Nykiela w 85. minucie.

Gościnnie w I połowie wzmocnili drużynę z Grodu Dzika dwaj zawodnicy ekipy seniorów, Błażej Borucki i Wojciech Marzec, którzy nie mogli uczestniczyć w rozegranym dzień wcześniej sparingu w Tarnówce.

GTS Lipka (seniorzy)- MKS Debrzno (juniorzy B) 7:3 (1:2)
Bramki dla MKS-u: Szymon Maza (4), Wojciech Kaczmarek (32-k), Jakub Nykiel (85)
MKS: Barczewski- Majkowski, Kaczmarek, Marzec (gościnnie), Borucki (gościnnie)- Nykiel, Kuliński, Maza, Małka- Wenda, Kubicki. Grali również: Kowalski, Kujawski, H. Lange, Mrozik, Stryszyk, Viola