Zwyciężyli złotowianie, MKS trzeci03.03.2020r.
Sparta Złotów zajęła pierwszą lokatę w charytatywnym, towarzyskim turnieju halowej piłki nożnej dzieci z rocznika 2011 (i młodsi). W rywalizacji sześciu ekip spartanie odnieśli cztery wygrane, tracąc jedyne punkty po remisie 2:2 z pierwszą drużyną czerwono-niebieskich na koniec imprezy. Emkaesiaków reprezentowały dwa teamy, ten drugi złożony głownie z zawodników rok lub dwa lata młodszych. Podopieczni Norberta Muchy (I zespół) byli bliscy wyższej niż trzecia pozycji, jednak przegrali z Orlikiem Czarne 2:3, chociaż ambitnie odrabiali straty ze stanu 0:3. Ponadto zanotowali trzy zwycięstwa i przywoływany wyżej podział oczek ze Spartą.

Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar, a wszyscy piłkarze oraz trenerzy okolicznościowe medale. Suweniry wręczał burmistrz Wojciech Kallas, któremu mali futboliści solidarnie przybijali mocne "piątki". Wielkie podziękowania kierujemy w stronę Rodziców dzieci z Debrzna, którzy przygotowali ciasto, kawę, herbatę, napoje i owoce, a całość z myślą o Amelce Kuczępie i Jurku Wójciku, dla których kwestowaliśmy tego dnia w wielu miejscach Grodu Dzika, w tym w szkolnym obiekcie. Pomaganie uszlachetnia!

Ukłony również dla sędziego Kamila Masternaka oraz Henryka Judyckiego, wydelegowanego z ramienia szkoły do pomocy przy organizacji zawodów.

Wyniki meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

Sparta- Orlik 3:0
Piast- MKS 0:1 (A. Czyżykowski)
Start- MKS II 3:0
Sparta- Piast 4:0
Orlik- MKS II 5:0
MKS- Start 2:0 (A. Czyżykowski 2)
Piast- Orlik 1:3
Start- Sparta 0:2
MKS- MKS II 6:0 (A. Czyżykowski 3, Litwiniuk 2, Bieszczad)
Piast- Start 0:0
Orlik- MKS 3:2 (Litwiniuk, A. Czyżykowski)