Drużyna rocznika 2008 trzecia w Mroczy19.02.2020r.
Niedzielne popołudnie 16 lutego juniorzy D2 MKS-u spędzili w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy, biorąc udział w zimowej odmianie imprezy pod nazwą "Mezar Cup 2020", organizowanej przez Nakielskie Stowarzyszenie Promocji Sportu MEZAR. Początkowo informowano, iż w zawodach wystartuje osiem ekip, jednak dwie (Orlęta Aleksandrów Kujawski i Victoria Osielsko Niemcz) nie pojawiły się na turnieju. W związku z tym trzeba było przemodelować regulamin i zamiast rywalizacji w dwóch grupach młodzi piłkarze zagrali najbardziej sprawiedliwym systemem "każdy z każdym".

Team Dariusza Piekarskiego radził sobie ze zmiennym szczęściem. Po dwóch porażkach na wstępie (z Football Academy Szubin oraz późniejszym triumfatorem Kamionką Kamień Krajeński) czerwono-niebescy odzyskali rezon, dzięki czemu zwyciężyli Start Stawki 3:1 i pokonali gospodarzy z Nakła aż 8:2. W ostatnim występie ulegliśmy drużynie Sportis Łochowo 3:4, lecz mimo to emkaesiacy obronili lokatę na podium, bowiem akurat w tej imprezie o kolejności w przypadku równej liczby zdobytych punktów decydowała różnica bramek. Tę debrznianie mieli najlepszą, choć przecież zarówno z szubinianami, jak i Sportisem przegraliśmy...

Rezultaty spotkań i zdobywcy goli dla MKS-u:

Sportis- Mezar 3:2
FA Szubin- MKS 4:2 (Paczkowski, Kulicki)
Start- Mezar 2:1
FA Szubin- Sportis 4:3
Kamionka- MKS 4:2 (Kulicki 2)
Mezar- FA Szubin 4:2
Kamionka- Sportis 5:2
MKS- Start 3:1 (Kulicki 2, Sadowski)
Kamionka- FA Szubin 3:2
Start- Sportis 2:1