20 bramek i dwie wiktorie na koniec roku29.12.2019r.
Podrażnieni wysokimi przegranymi w I lidze halowej w Sępólnie Krajeńskim poniesionymi w poprzednim tygodniu emkaesiacy szybko powetowali sobie tamte niepowodzenia. Debrznianie w kolejnych występach nie pozostawili złudzeń swoim przeciwnikom, inkasując w dobrym stylu sześć punktów.

Najpierw przedwczoraj odprawili ekipę Lewalski Serwis 6:1, a gole zdobyli Martin Romanek (2), Kamil Masternak (2) i po jednym Wojciech Marzec i Norbert Mucha. Prawdziwą kanonadę urządzili czerwono-nebiescy dzisiaj, gdyż rozgromili Doran Team aż 14:2. Do siatki trafiali tym razem Romanek (5), Krzysztof Szawarniak (4), Michał Kawczak (2), K. Masternak (2) i Mucha.

Tuż po Sylwestrze piłkarze z Grodu Dzika zaprezentują się sępoleńskiej publiczności dwukrotnie. W piątek 3 stycznia o godz.18.50 w ćwierćfinale Pucharu Ligi na drodze MKS-u stanie Lewalski Serwis, natomiast w sobotę 4 stycznia o godz.17.40 zagramy o ligowe oczka z Gromem Barkowo, w szeregach której to drużyny czołowe role pełnią futboliści naszego klubu, Sebastian Stalka i Wojciech Taras, a oprócz tego przywdziewa koszulkę tego zespołu Paweł Wegner, ex-emkaesiak...